دریافت کاتالوگ

هایژن V20

hv2020

covermain

شرکت مسمر در ابتدا تحت لیسانس  MW & Hardi لندن هایژن را به عنوان اولین ضد عفونی کننده در ایران تولید می کرد. امروزه با گذشت بیش از ۵۰ سال با جدید ترین تکنولوژی و بهترین مواد اولیه هم چنان توسط شرکت مسمر تولید می گردد. هایژن از نظر متخصصان و محققان با ارایه دلایل زیاد یکی از بهترین و وسیع الطیفق ترین مواد ضد عفونی کننده شناخته شده می باشد.

ویژگی ها
  • بي بو و بي رنگ
  • قدرت ضدعفوني کنندگي و پاک کنندگي بالا
  • عدم ايجاد حساسيت تنفسي و مخاطي
  • فاقد هر گونه اثر نا مطلوب روي بدن انسان، دام و طیور
  • عدم ايجاد مقاومت در ميکروب ها و باکتري ها بر اثر مصرف طولاني
  • طيف و سرعت اثر زياد
  • سهولت استفاده و کاربرد گسترده
  • مقرون به صرفه
  • ضد عفوني کننده انواع ميکروب و باکتري و از بين برنده قارچ ها
  • فاقد هر گونه ترکیبات الکلی و فنولی می باشد.
مدت زمان اثر

در مدت پنج دقیقه
0

در مدت ۱۰ دقیقه
0

در مدت ۲۰ دقیقه
0

در مدت ۳۰ دقیقه
0
ماده موثر

Alkyl Dimethyl Benzyl Ammonium

ترکیب شیمیایی

formool

 

 

 

 

 

 

طیف اثر
 علاوه بر کشندگی روی باکتری های گرم منفی و مثبت دارای اثر قابل توجهی بر روی قارچ ها، مخمر ها و هم چنین باکتری های متحرک ویروس ها است.
نحوه اثر

این محصول در مرحله اول با خاصیت باکتریواستازیس با ایجاد لایه محافظ روی میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها مانع از رشدو انتشار آن ها می گردد و در مرحله دوم با نفوذ و حمله به هسته موجب از بین رفتن آن ها می شود. همچنین به دلیل خاصیت کف کنندگی(دترجنت) مثل شوینده، حالت لکه برداری و پاک کنندگی دارد.

table

مشخصات هایژن V20

این محصول بر پایه آلکیل آمین بوده و ترکیبات آمونیوم چهار ظرفیتی است، که در آنها رادیکال های آمین NH4  با چهار گروه الکیل جایگزین شده ، یک آلکیل توسط بنزیل و دو آلکیل آن توسط متیل و آلکیل دیگر زنجیره بلند آلتیفاتیکی است شامل گروهی از همولوگ های C8H17 – C18H .

بدون بو ، شفاف، و بی رنگ و PH خنثی فاقد هر گونه ترکیبات فنل، آلدهید و الکل غیر سمی و فاقد هر نوع حساسیت فاقد هر گونه مقاومت و سازگاری میکروارگانیسم ها در اثر مصرف مداوم می باشد.

بسته بندی

در ظروف پلی اتیلن ۱ و ۴ و ۵ لیتری

chicken22

دستور مصرف

رقت هاي ۱ به ۱۰۰ تا ۲۵۰ از هايژن بنابر تشخيص مسئول فني و ميزان آلودگي، با رعايت نکات دستور العمل مصرف با آب در زمان مصرف مخلوط و استفاده مي گردد. هايژن را مي توان به صورت پاششي و اسپري استفاده  نمود. همچنين مي توان ابزار، البسه، حوله و ملحفه، ميوه و سبزي را در محلول رقيق شده به مدت توصيه شده قرار داد. آبکشي با آب تميز بعد از مصرف توصيه مي شود. براي استفاده نياز به دستکش و يا ماسک نيست. در صورت تماس با چشم، با مقدار زيادي آب شستشو داده و در صورت استعمال آن کافي است فورا کمي شير بنوشيد. دور از نور و گرماي مستقيم نگهداري شود.

تاییدیه ها و گواهی نامه ها

استاندارد BP/USP تاييده از موسسه واکسن و سرم سازي رازي تاييديه از آزمايشگاه مرکزي دانشگاه تهران پروانه ساخت به شماره ۱۲۵۰ از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پروانه بهره برداري از وزارت صنايع و معادن

دانلود ها

v20